Raben logo
centre logistickej konferencie

Raben Slovakia v centre logistickej konferencie SpeedCHAIN Slovakia

2023.06.15
Jedinečné stretnutie osobností logistiky sa uskutočnilo 8. júna na Zochovej chate v Modre pri Pezinku a zaznamenalo rekordný počet účastníkov. Organizátori ponúkli ideálne spojenie spoločenského a odborného podujatia. Hlavnými témami boli spoločenská zodpovednosť, bezpečnosť a trvalo udržateľný rozvoj. Konferencia sa zamerala aj na dodávateľský reťazec v súčasnom kontexte či intralogistiku: automatizácia a digitalizácia ako cesta k udržateľnosti.

Účasť na konferencii bola rekordná, každá prezentácia bola plná nových poznatkov a inšpirácií pre ďalší rozvoj logistiky a atmosféra bola vynikajúca. V našom stánku sme privítali množstvo zaujímavých hostí a odpovedali na množstvo otázok a konkrétnych požiadaviek na naše služby.

Počas slávnostného večera konferencie SpeedCHAIN Slovakia sme získali prestížne ocenenie LOGISTICS EXCELLENCE AWARD od spoločnosti Reliant a odborného periodika LogisticFOCUS v kategórii Sustainability Excellence. Za Raben Logistics Slovakia ocenenie prevzal Marián Budzel, riaditeľ pre obchod a vzťahy so zákazníkmi pre Českú republiku a Slovensko.