Raben logo
Value Added Services logistiek your-partner-in-logistics

E-commerce

Kombinácia online a offline svetu pre vás

Comprehensive process management

Komplexný prístup

Management of returns processes and exchanges

Manipulácia s vráteným tovarom a výmena tovaru

Storage of products ready for sale

Skladovanie výrobkov na predaj

Consolidation and deconsolidation of goods

Vychystávanie a expedícia

  • Comprehensive process management

    Komplexný prístup

Item 1 of 4
Електронна търговия

Zistite viac o našej ponuke:

E-commerce Raben predstavuje komplexný nástroj založený na koncepčnej, prevádzkovej a realizačnej pomoci internetovým predajcom. S našou infraštruktúrou a zdrojmi môžeme poskytovať komplexné logistické služby internetovým obchodom: skladovanie, dodanie produktov a vybavovanie vrátenia tovaru. Každý deň uľahčujeme prácu online predajcov – vašu prácu.

Служител в склада

Naše aktivity sa zameriavajú na tri oblasti:

  • Skladovanie výrobkov na online predaj a prijímanie dodávok, ktoré dopĺňajú zásoby tovaru pomocou systému skladového riadenia (WMS), ktorý podporuje a monitoruje všetky činnosti a funkcie skladov.

  • Príprava zásielok (vychystávanie, balenie, príprava prepravných dokladov, tlač a pripevňovanie faktúr k zásielkam) a ich expedícia spolu s informáciami o sledovaní zásielky a manipulácia zásielok na dobierku.

  • Vybavovanie vrátenia a výmeny tovaru: zaznamenávanie príčin vrátenia do systému, presun vrátených výrobkov do skladových zásob, individuálny proces manipulácie s vrátenými alebo poškodenými výrobkami a zásielkami podľa dohody s internetovým obchodom.