Raben logo
csm_IT_area_banner-min_2c40787e47.png your-partner-in-logistics

IT riešenia

Na ceste s technológiami

IT employee

Technológie tvoria ľudia


Špecializovaný tím IT odborníkov zaisťujúcich bezpečnosť a funkčnosť našich systémov je základom, na ktorom sú vytvorené moderné riešenia.

Máme skladové a prepravné systémy pre celú skupinu a vďaka nim máme plnú kontrolu nad skladovými procesmi a môžeme optimalizovať naše prepravné operácie. Všetky naše procesy sú zhromaždené v jedinom systéme, ktorý je ľahko dostupný pre našich klientov - myRaben.

 

Job in the IT department

Perfektná synergia


Dostať zásielku z bodu A do bodu B nie je len prácou vodiča. Skrýva sa za tým rozsiahla technologická infraštruktúra, systém riadenia dopravy TMS, ktorý nám umožňuje sledovať zásielku v každej fáze prepravy. Vďaka sprievodným programom dokážeme správne spracovať prepravné dokumenty, optimalizovať trasu zásielky a vybavovať prípadné sťažnosti.
Podobný prístup používame u riadenia skladov a dedikovaných systémov pre komplexné riadenie operácií, zásob a práce. Ponuka zmluvnej logistiky zahŕňa aj služby pridanej hodnoty, ako je co-packing a co-manufacturing. Aj oni by nemohli existovať bez doplnkového vybavenia a softvéru. 

To všetko v kombinácii s automatizáciou procesov vytvára modernú logistiku budúcnosti.

Nové riešenie Raben pre Vás!
Potvrdenie o doručení fotodokumentáciou