Raben logo
Medzinárodná cestná doprava

RABEN GROUP NA VEĽTRHU TRANSPORT LOGISTIC 2023 V MNÍCHOVE PREDSTAVÍ SVOJ EKOLOGICKÝ PRÍSTUP K PODNIKANIU

2023.04.05
Už nejaký čas má celý logistický sektor poznačený dátum 9. až 12. mája 2023. V tomto termíne sa bude v Mníchove konať Transport Logistic 2023, jeden z najdôležitejších veľtrhov svojho druhu na svete. V jednom zo stánkov bude skupina Raben Group v súlade so svojím posolstvom We connect Europe prezentovať svoju najnovšiu ponuku a „zelený“ prístup k podnikaniu.

Po dlhej prestávke, ktorú si vyžiadala pandémia (v roku 2021 mal veľtrh Transport Logistic inú podobu), budú mať spoločnosti a zákazníci konečne príležitosť stretnúť sa na mníchovskom výstavisku, aby získali nové kontakty, vymenili si skúsenosti a porozprávali sa o stave v odvetví. Koniec koncov, štyri roky sú pre tento sektor ako sto rokov, a to najmä vzhľadom na rýchlo sa meniace politické, spoločenské a ekonomické podmienky.

Raben Group vás ako zvyčajne pozýva k stánku 402 v hale A5, kde bude počas štyroch dní k dispozícii
60 odborníkov. Pod transparentom We connect Europe sa budete môcť dozvedieť viac o medzinárodných spojeniach tohto holandského prepravcu. Dôležitým segmentom služieb Raben je zmluvná logistika, ktorá ponúka komplexné riešenia súvisiace so skladovaním tovarov, rozsiahly súbor služieb VAS (služby s pridanou hodnotou), ako je spoločné balenie alebo výroba, prípadne riešenia pre internetový obchod. To bude prezentované v stánku spoločnosti pod sloganom We innovate. Vďaka dotykovým obrazovkám v stánku sa bude dať dostať k službám Raben Group cez webovú stránku. Zamestnanci spoločnosti tiež návštevníkom pomôžu vyskúšať si platformu myRaben určenú pre zákazníkov. To, čo túto logistickú spoločnosť odlišuje od ostatných, je tím ľudí s drivom, ktorí fundovane a flexibilne reagujú na všetky potreby zákazníkov. Okrem toho je spoločnosť výnimočná tým, ako využíva moderné IT nástroje na poskytovanie výhodných a prozákazníckych služieb a zaujíma sa o životné prostredie, čo vidieť z jej udržateľného prístupu k podnikaniu. Táto oblasť bude označená ako We care.

Nevieme sa dočkať, kedy sa na veľtrhu stretneme s našimi dodávateľmi, partnermi a zástupcami ďalších spoločností. Od posledného veľtrhu sa toho veľa zmenilo. Napriek náročnej situácii v Európe i v ostatných krajinách sveta zaznamenala naša spoločnosť dynamický rast vrátane akvizícií, investícií a rozšírenia medzinárodných spojení v Európe,“ povedal Ewald Raben, generálny riaditeľ Raben Group. „To, čo nás odlišuje od ostatných na trhu, je náš zelený prístup k podnikaniu a náš tím, vďaka ktorému ponúkame logistiku s ľudskou tvárou a služby prispôsobené potrebám zákazníkov. Radi vás uvidíme v našom stánku, aby sme s vami mohli pohovoriť o spoločných plánoch do budúcnosti.

Koncepcia stánku odráža filozofiu skupiny Raben Group, ktorá má korene v Holandsku a viac ako 90-ročnú históriu, no stále sa snaží ísť dopredu, ponúka logistiku „s ľudskou tvárou“ a dbá na udržateľnosť. Preto bol zvolený minimalistický pokojný dizajn, hlavne v bielej farbe so zelenými dekoráciami z prírodného machu. Priestor, ktorý bol starostlivo pripravený s ohľadom na ergonomiku, je určený na obchodné stretnutia a dôležité rozhovory.

Raben Group bude na veľtrhu Transport Logistic prezentovať už šiesty raz. Tento rok tiež uplynie 45 rokov odvtedy, ako bolo toto podujatie zorganizované prvýkrát. Stretnutia s cieľom hľadať riešenia v oblasti dopravy, logistiky, IT a dodávateľského reťazca v Mníchove boli vždy veľmi obľúbené. Naposledy, v roku 2019, vzrástol počet vystavovateľov o 10 percent a prvýkrát stánky zabrali až 10 hál.

Autor

Tímea Pospišová

Marketing and PR Manager SK