Raben logo
csm_csm_Austria_LP_aeef361d65_480924c06f.jpg your-partner-in-logistics

Rakúsko

SPÁJAME EURÓPU

pobočiek

 m²

skladových plôch

zásielok za deň

zamestnancov

mesh background mesh background

Raben Bexity je popredná rakúska logistická spoločnosť v oblasti všeobecnej nákladnej dopravy, prenájmu a skladovania - Raben Spedition z Rakúska na Slovensko

Naša sieť na prepravu generálneho nákladu existuje od roku 1986. Ako prvá ponúkala celoštátne 24-hodinové služby. V tejto tradícii pokračujeme dodnes a denne prepravíme viac ako 10 000 zásielok. Vďaka intenzívnemu využívaniu železničnej dopravy to môžeme robiť aj mimoriadne ekologickým spôsobom. Sme rakúskym poskytovateľom ekologickej logistiky a v tomto segmente sa neustále rozvíjame.Preprava generálneho nákladu Raben Bexity zahŕňa: prepravu generálneho nákladu z a do celej Európy, štandardný čas dodania vašich zásielok generálneho nákladu 24 hodín/domácky. S našimi prémiovými produktmi dokážeme zabezpečiť garantované podmienky.Chartering zahŕňa tieto oblasti, ako sú FTL/LTL vnútroštátna a medzinárodná a kombinovaná preprava. V závislosti od potrieb zákazníka vyberieme potrebné zariadenie/prepravnú trasu. Ponúkame tiež: špeciálnu  alebo expresnú prepravu!

 

 

  • 16 vlastných pobočiek v Rakúsku

  • Jednotný systém riadenia dopravy v celej skupine Raben
  • Robustná domáca sieť pre predaj B2B a B2C
  • Vlastná zberná sieť
  • Špecializovaná zákaznícka podpora

  • Vysoká kvalita služieb
  • Rýchla preprava kusového tovaru na akékoľvek miesto určenia v Rakúsku
mesh

Potrebujete rýchlo zistiť cenu?

Vyskúšajte službu myOffer na vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu.

cenová ponuka obratom
Transporte nach Österreich

Medzinárodná preprava Raben do Rakúska

Naša vnútroštátna a medzinárodná prepravná sieť ponúka rozmanité a efektívne prepravné riešenia na všetkých európskych trasách. Sme zastúpení v 15 krajinách (Holandsko, Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Grécko, Taliansko a Rakúsko). Preberáme prepravné služby, vnútroštátnu a medzinárodnú distribúciu, ako aj skladovanie, kompletizáciu, zmluvnú logistiku a ponúkame širokú škálu služieb s pridanou hodnotou pre našich zákazníkov. Už viac ako 90 rokov sme spoľahlivým poskytovateľom logistických služieb s inovatívnymi a individuálnymi dopravnými riešeniami pre našich zákazníkov.


Toto najmodernejšie logistické centrum s manipulačnou plochou 4 100 m² a 42 bránami bude pôsobiť ako centrálny manipulačný bod pre Rakúsko a Taliansko. Na začiatku sa plánuje 24 vnútroštátnych a 19 medzinárodných priamych spojení. Prevádzkový čas 24 hodín robí z tohto jedinečného projektu ďalší míľnik v rámci vnútroštátnych a medzinárodných priamych spojení skupiny Raben.
 


Spoľahlivo za vás prevezmeme medzinárodnú kamiónovú prepravu vášho tovaru, čím zabezpečíme celý váš dodávateľský reťazec.

Naším cieľom je nielen zorganizovať pre vás najlepšie spojenie s optimálnym pomerom ceny a výkonu, ale predovšetkým byť šetrný k životnému prostrediu našich zákazníkov.

 

Logistikdienstleistungen in Österreich


Zasielanie tovaru Raben do Rakúska

Všetky služby a procesy v spoločnosti Raben sa vykonávajú s vysokou kvalitou, vášňou a starostlivosťou. Váš tovar je u nás v tých najlepších rukách. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a vysokým štandardom kvality sme jedným z najväčších poskytovateľov logistických služieb v Európe pre udržateľnú logistiku budúcnosti!

Komplexné zmluvné logistické riešenia na 16 miestach: sklad pre viacerých užívateľov alebo špecializovaný sklad pre zákazníkov, riešenia all/in (od medziskladu po externý sklad), sklad s riadenou teplotou.


 

Stačí vyplniť formulár

My sa Vám ozveme!