Raben logo
csm_Hungary_country_banner_40e671d225.jpg your-partner-in-logistics

Maďarsko

SPÁJAME EURÓPU

pobočiek

 m²

skladových plôch

nákladných automobilov

zamestnancov

mesh background mesh background

Skupina Raben pôsobí v Maďarsku od roku 2010 ako dôležitá súčasť dopravnej siete skupiny.

Spoločnosť ponúka širokú škálu cestnej, námornej a leteckej nákladnej dopravy, ako aj komplexné zmluvné logistické služby v celom spektre dodávateľského reťazca. Vďaka svojej výhodnej polohe v Európe, rozsiahlej medzinárodnej sieti a štyrom pobočkám poskytuje efektívne a kvalitné služby. V Maďarsku majú naši zákazníci k dispozícii 70 000 m2 skladových priestorov. Naše prevádzky sú certifikované podľa prísnych noriem kvality a naše moderné IT riešenia a bezpečnostné systémy zaručujú kvalitu našich služieb.

Naše prepravy do Maďarska a z Maďarska sú spoľahlivé a rýchle. Naše pobočky sa nachádzajú v mestách Debrecín, Dunaharaszti, Györ a Pécs. Zabezpečíme profesionálne a spoľahlivé spracovanie prepravy a váš tovar efektívne dopravíme na miesto určenia!

 

  • Skladová logistika (komplexné logistické služby, ako je skladovanie a služby s pridanou hodnotou, colné odbavenie, colné odbavenie na spotrebnú daň)

  • Cestná doprava (vnútroštátne a medzinárodné služby kompletizácie, kusová a celovozová preprava)

  • Špeciálne distribučné riešenia pre spoločnosti elektronického obchodu B2

  • Špedičné služby pre námornú a leteckú prepravu

mesh

Potrebujete rýchlo zistiť cenu?

Vyskúšajte službu myOffer na vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu.

cenová ponuka obratom
Raben LKW transport

Medzinárodná preprava Raben do Maďarska

Naša vnútroštátna a medzinárodná prepravná sieť ponúka rozmanité a efektívne prepravné riešenia na všetkých európskych trasách. Sme zastúpení v 15 krajinách (Holandsko, Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Grécko, Taliansko a Rakúsko). Preberáme prepravné služby, vnútroštátnu a medzinárodnú distribúciu, ako aj skladovanie, kompletizáciu, zmluvnú logistiku a ponúkame širokú škálu služieb s pridanou hodnotou pre našich zákazníkov. Už viac ako 90 rokov sme spoľahlivým poskytovateľom logistických služieb s inovatívnymi a individuálnymi dopravnými riešeniami pre našich zákazníkov.

 

Raben international transports to Hungary

Logistické služby spoločnosti Raben v Maďarsku

Maďarsko sa nachádza uprostred Európy. Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvátsko, Slovinsko a Rakúsko sú v bezprostrednej blízkosti. Na juhu krajiny je Maďarsko spojené s typickou púštnou krajinou, zatiaľ čo na severovýchode je pevninská oblasť charakteristická rozsiahlymi lesnými plochami. V krajine sa odporúčajú mosty, kaviarenská kultúra a mestská architektúra. Prírodu krajiny môžete spoznávať po mnohých turistických a cyklistických trasách. Naše transfery do Maďarska a späť sú spoľahlivé a rýchle.

Naše kancelárie sa nachádzajú v mestách Debrecín, Dunaharaszti, Györ a Pécs. Zabezpečíme profesionálnu a bezpečnú manipuláciu s vašou zásielkou a efektívne dopravíme váš tovar na miesto určenia! Všetky služby a procesy v spoločnosti Raben sa vykonávajú s vysokou kvalitou, vášňou a starostlivosťou. Váš tovar je u nás v tých najlepších rukách.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a vysokým štandardom kvality sme jedným z najväčších poskytovateľov logistických služieb v Európe pre udržateľnú logistiku budúcnosti!


 

Stačí vyplniť formulár

My sa Vám ozveme!