Štvrté depo v Rumunsku, rýchlejšie služby pre zákazníkov

tlač | Stiahnuť ako PDF

Dodanie tovaru je hladšie, pokiaľ pracujeme s dodávateľom, ktorý má v danej krajine viac než jednu pobočku a produkty tak môžu byť doručované z jedného bodu do druhého prostredníctvom spoľahlivej a flexibilnej trasy. Skupina Raben Group si to uvedomuje a preto dňa 18. októbra 2017 otvorila svoju štvrtú pobočku v Sibiu (Nagyszeben). Raben Logistics Romania preto teraz môže svojim zákazníkom poskytovať v Rumunsku 5 100 m2 cross-docku a takmer 40 kvalifikovaných pracovníkov.

„Po Bukurešti, Arade a Cluj-Napoca (Kolozsvár) sme si vybrali Sibiu (Nagyszeben), pretože vďaka svojej centrálnej pozícii prispieva k zaisteniu efektívnej infraštruktúry medzi našimi pobočkami. Toto miesto sa nachádza v priemyslovom parku v blízkosti letiska, ktorý naše kamióny používajú tiež ako zastávku na noc na našich pravidelných trasách. Chceme našim zákazníkom v tuzemsku zaistiť dodanie zásielok do 24 hodín, takže je naša prítomnosť v Sibiu (Nagyszeben) kľúčová.“ povedal generálny riaditeľ Raben Logistics Romania Valentin Storoj.

Nová pobočka bude ponúkať služby vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy na 1 100 m2 plochy so štyrmi nakladacími rampami a siedmimi zamestnancami.

Raben Logistics Romania pôsobí v Rumunsku od roku 2016. Společnost je kompetentným partnerom v oblasti nákladnej dopravy, LTL a FTL, a to ako medzinárodne, tak vnútroštátne. Firma svojim zákazníkom v Rumunsku ponúka riešenia šité na mieru, bez ohľadu na veľkosť alebo odvetvie, v ktorom klient pôsobí

„Našim cieľom je vybudovať silnú vnútroštátnu prepravnú sieť a uspokojiť potreby rastúceho počtu našich zákazníkov. Okrem našich silných väzieb s Maďarskom chceme tiež rozširovať naše príležitosti ďalej do Talianska, Poľska, Českej republiky a Nemecka.“ doplnil Valentin Storoj.

31.10.2017
Pobočky
Kontakt na naše skladové areály
Newsletter