Raben má v Turecku nového partnera

tlač | Stiahnuť ako PDF

Minulé leto nadviazala společnost Raben Group spoluprácu so strategickým partnerom - Borusan Lojistik. Toto spojenectvo rozšírilo portfólio služieb Raben, s pravidelnými spojeniami zbernou službou medzi Európskou úniou a Tureckom. Tento turecký partner s viac ako 44 rokmi skúseností je lídrom v tureckom logistickom sektore.

Borusan zamestnáva viac ako 7 000 ľudí v 11 krajinách na troch kontinentoch. Zameriava sa na štyri strategické oblasti: vnútroštátne logistické služby, správa prístavov, medzinárodné prepravné služby

a logistické služby do zahraničia. Má bohaté skúsenosti, široké znalosti a potrebnú špedičnú infraštruktúru v celej Európe a preto je pre skupinu Raben Group ideálnym partnerom.

„Borusan Lojistik je jedným z lídrov na tureckom trhu. Dlhoročné skúsenosti v oblasti logistiky, distribúcie a colného odbavenia nám odhaľujú nespočetné príležitosti,“ vysvetľuje generálny riaditeľ Raben East Bartłomiej Łapiński, a generálny riaditeľ Raben Netherlands Berend Jan Schuring dodáva: „Tieto skúsenosti, spolu s európskymi riešeniami skupiny Raben Group v oblasti distribúcie, ponúkajú našim zákazníkom komplexný a spoľahlivý medzinárodný produkt.“

Raben Group zaisťuje zbernú službu medzi Tureckom a Európskou úniou. Pravidelné zberné linky prepojujú Turecko s Poľskom, Nemeckom a Holandskom. Vďaka novému partnerovi môže skupina poskytovať tiež colné a logistické služby a zaisťovať vnútroštátnu prepravu v Turecku. Tieto služby môže Raben Group poskytnúť klientom z rôznych priemyselných odvetví.

Spolupráce s Borusan Lojistik systematizovala prepravu skupiny Raben Group do Turecka a z Turecka, a to vďaka pravidelnému spojeniu a predvídateľným dodacím lehotám. Borusan disponuje širokou sieťou vnútroštátnych a medzinárodných terminálov, čo optimalizuje náklady na interné tranzity v rámci Turecka. Raben Group môže teraz svojim zákazníkom zaistiť komplexné prepravné služby v rámci Turecka na najvyššej európskej úrovni.

Pre tureckého partnera je nová zmluva so skupinou Raben Group príležitosťou k rozvoju služieb pozemnej prepravy v Európe.

09.10.2017
Pobočky
Kontakt na naše skladové areály
Newsletter